About Us

merhaba!

CKS Architects, Ceren Kocabıyık Şendur tarafından 2018 yılında İzmir’de kuruldu. Farklı disiplinlerden ve üretimin içinden gelen yaratıcı genç ekibi ile mimari, iç mimari proje, proje yönetimi, kontrol, danışmanlık ve anahtar teslim uygulama hizmetleri vermektedir.
CKS Architects Ekibi birinci sınıf hizmet kalitesi sunmaktadır. Müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini projenin merkezinde tutulmaktadır. Otuz metrekarelik mağazadan, 5 yıldızlı resort hotel projelerine her ölçekteki projeleri, proje yönetimi esaslarına göre titizlikle takip edip, güçlü ekibimiz sayesinde hem tasarım hem de inşaat aşamalarında zamanımızı en verimli şekilde kullanıyoruz.
Ceren Kocabıyık Şendur, Türkiye’nin önde gelen önemli mimarların yanında çeşitli ölçekteki projelerde yer aldıktan sonra, 2018 yılından  itibaren kendi mimarlık pratiğini sürdürmektedir. İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini üstün başarı ile tamamladıktan sonra, yüksek lisans eğitimini İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde proje yönetimi üzerine uzmanlaşan Ceren Kocabıyık Şendur, bugün ise ulusal ve uluslarası arenada ağırlıklı olarak otel, restoran, konut, ofis ve hastane projelerinde iç mekan tasarım ve uygulama, konsept danışmanlığı ve uygulama kontrolörlüğünü yapmaktadır. 
CKS Architects bünyesinde deneyimli ve işinde uzman inşaat ekibi ve mobilya ustaları yer almaktadır. 

mimarlık . iç mekan tasarımı . mobilya tasarımı . uygulama
konut . restoran . cafe . hastane . ofis . hotel . bar